KONST / Litografier / Färglitografi 13693405
nr 1369 3405
Chenia Ekström
(1915-1985), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 3/75. Motivet: 48x58 cm
Utrop:
500 kr
måndag 21 december 2020
kl 20:59:43
Chenia Ekström
Läs mer om Chenia Ekström